پوشک بزرگسال سال های زیادی است که به بازار عرضه گردیده و افراد بسیاری اکنون از پوشک بزرگسال استفاده می کنند. در این بین نیز افرادی وجود دارند که از پوشک بزرگسال استفاده می کنند اما عده ای دیگر استفاده از پوشک بزرگسال را شرمساری می دانند. متاسفانه نشت مثانه قابل درمان نیست و یکی از دلایل عدم استفاده و شرمساری ،به دلیل تشابه اسمی است که بین پوشک نوزادان و بزرگسالان وجود دارد. پیری و پیر شدن دارای روند خاص خود می باشد. در طول این دوره یکی از سخت ترین مشکلات شاید عدم توانایی در کنترل مثانه باشد. این که شما یا یکی از عزیزانتان از بی اختیاری رنج می برید، کمک می کند تا بیشتر بخواهید مزایای پوشک بزرگسال را بدانید. شرکت اطلس طب نور نمایندگی فروش پوشک بزرگسال آرامیس در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید پوشک بزرگسال آرامیس و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت پوشک بزرگسال آرامیس با کارشناسان ما در اطلس طب نور تماس بگیرید.

پوشک بزرگسال آرامیس

چه افرادی می توانند از پوشک بزرگسال استفاده کنند؟

هر بزرگسالی که در کنترل مثانه خود دچار مشکل است و بی اختیاری دارد می تواند از پوشک بزرگسال استفاده نماید.دلایل عدم کنترل می تواند موارد بسیاری از جمله بالا رفتن سن، بیماری،یائسگی و زایمان باشد.در سالمندان شایع ترین علت بی اختیاری،ضعیف شدن مثانه و عضلات لگن می باشد. تنها نگرانی که در زمینه پوشک بزرگسال وجود دارد حساسیت و آلرژیک های پوستی است که ممکن است داشته باشید. در این صورت با امتحان کردن پوشک بزرگسال می توانید به این موضوع پی ببرید.

چرا باید از پوشک بزرگسال آرامیس استفاده شود؟

  • استرس کمتر: با پوشک بزرگسال آرامیس شما نیاز نیست مدام به فکر وقت ادرار بزرگسالان عزیز در منزل باشید.
  • راحتی در تعویض: پوشینه بزرگسال آرامیس به راحتی تعویض می گردد.
  • جذب بالا: پوشک بزرگسال آرامیس دارای قدرت جذاب بسیار بالایی می باشد.

انتخاب پوشک بزرگسال مناسب

اما در این بین انتخاب پوشک بزرگسال مناسب نیز کار ساده ای شاید نباشد. یک ایده خوب این است که سعی کنید چندین نوع از پوشک های بزرگسال را به منظور انتخاب اندازه مناسب تهیه وامتحان نمایید. همچنین انتخاب کردن پوشک بزرگسال به میزان جذب هم بستگی دارد. در این روش خرید آنلاین پوشک بزرگسال می توانند کمک به سزایی به شما کند زیرا  می توانید با اناع مدل های آن آشنا شده و پوشک بزرگسال مناسب را انتخاب نمایید. پیشنهاد ما به شما استفاده از پوشک بزرگسال آرامیس است. شرکت اطلس طب نور نماینده فروش محصولات طبی و بهداشتی مختلف از جمله محلول ضد عفونی کننده و دستکش لاتکس می باشد.

برخی افراد ترجیح می دهند پوشک های بزرگسالان را  به جای لباس زیر استفاده کنند،در این صورت  شما باید تصمیم بگیرید که با کدام نوع آن  راحت هستید و محصولاتی را انتخاب کنید که به راحتی می توانید تغییر دهید. برخی از افرادی هم  ترجیح می دهند از پوشک های بزرگسالان استفاده کنند که دارای بند های قابل تنظیم هستند بند هایی که در آن به طرفین چسب و یا دکمه می شوند. مهم است که محصولاتی را پیدا کنید که راحت باشند. وقتی محصولی دارید که به خوبی کار می کند و راحت است، اعتماد بیشتری نسبت به آن محصول خواهید داشت. با و جود پوشک های بزرگسال دیگر لازم نیست وقتی بیرون هستید یا به جایی می روید، نگران بی اختیاری خود باشید.

نحوه عملکرد پوشک بزرگسال چگونه است؟

نحوه عملکرد پوشک هی بزرگسال به طوریست که شما متوجه ادرار و رطوبت آن نخواهید شد زیرا  آنها از مواد جذب کننده ای استفاده می کنند که ادرار را به ژل تبدیل می کنند. این موضوع باعث می شود که ادرار بیشتری را در خود جذب کند. همچنین با عطر و بوی افزودنی بوی ادرار را میگیرد.یکی از فاکتور های مهم داشتن حفاظت از بوی ادرار می باشد. خوشبختانه محصولات جدید برای بزرگسالان دارای تنوع های بسیاری است برای همه سازگاری دارد. خیر، از دیگر نکات مهمی که باید به آن توجه کنید همین موضوع است.پوشک بزرگسال بانوان و پوشک بزرگسال آقایان دارای تفاوت های است که در هنگام خرید باید مد نظر قرار داده شود.

نکات مهم در هنگام خرید پوشک بزرگسال

قبل از شروع خرید پوشک بزرگسال، موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • اندازه گیری های بدن را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که شما پوشک مناسب را انتخاب می کنید.
  • برای انتخاب بهتر مخصول مورد نظر،با انواع آن آشنا شوید.
  • ایتدا یک نمونه از پوشک مورد نظر را به منظور تست حساسیت امتحان نمایید.
  • خرید پوشک آنلاین می تواند از حریم خصوصی شما مخافظت نماید.

استفاده از پوشک به منظور رعایت بهداشت فردی

جدا از مسایل و مشکلات عدم کنترل و بی اختیاری ،پوشک بزرگسالان را می توان برای رعایت بهداشت فردی نیز مورد استفاده قرار داد.در واقع برای مدت های طولانی که دسترسی به توالت امکان پذیر نمی باشد و یا استفاده از سرویس های عمومی بهداشتی در دسترس نباشد، می توان از پوشک بزرگسالان استفاده نمود.

کسانی هستند که معتقدند پوشک ها یک جایگزین مناسب برای عدم استفاده از توالت(در شرایط خاص) هستند. طبق گفته دکتر دیپاک از روزنامه ” نیویورک و تجزیه و تحلیل”  ، در بمبئی امکانات عمومی توالت بسیار غیر بهداشتی است؛ به ویژه برای زنان . بانوان، در این صورت به جای استفاده از توالت های عمومی  که در معرض آلودگی قرار دارند پوشیدن پوشک بزرگسال انتخاب بهتری است. آقای آدامز از مجله بهداشت مردان معتقد است که پوشیدن پوشک می تواند به مردم در تمام سنین برای حفظ عملکرد روده ای سالم کمک کند. او خود ادعا می کند که تمام وقت این پوشک  را برای بهره بردن از این مزیت مورد استفاده قرار می دهد. وی می گوید:” پوشک، چیزی جز لباس شیک و کارآمد و سالم نیست. آنها شیوه زندگی سالم و بهداشتی هستند.”  نویسنده پل دیویدسون نیزاستدلال می کند که برای همه لباس پوشک به طور دائم می تواند مورد استفاده قرار بگیرد، “در آخر نیز اشاره می کند به جای تمسخر و خندیدن به افراد سالخوره به آنها محبت کنید،. هرکسی را در این دنیا فرصتی برای زندگی، یادگیری، رشد و ادرار کردن ،در هر کجا و هر زمان  ، بدون فشار اجتماعی است. شرکت تولیدی آرامیس تولید کننده محصولات بهداشتی با کیفیت مانند پوشک بچه آرامیس می باشد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
پوشک بزرگسال آرامیس
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu